چرا تیله


هدف تیله این است که همه‌ی بچه‌ها تو این دنیای کم تحرک امروزی و تو هر شرایطی با حداقل امکانات، به فعالیت و تحرک اصولی عادت کنند جوری که جزیی از زندگی‌شون بشه و بلوغ و بزرگسالی مطلوبی داشته باشند. فعالیت‌های بدنی تیله بر پایه‌ی یادگیری با هوش مصنوعی، تفریح و خوش گذراندن است. تیله باعث میشه کودکان با نشاط و شادی به انجام تمرینات کششی و تنفسی یوگا در کنار تمامی فعالیت‌های روزانه شون عادت کنند. هدف یوگا هماهنگی بین ذهن و بدن و در نهایت مشارکت در ساختن دنیایی پر از صلح و آرامش است. پس می‌خواهیم یاد بگیریم؛ فعال باشیم و کلی خوش بگذرونیم.


یوگا برای کودکان


whytileh

یوگا همه‌ی مزیت‌هایی مانند افزایش قدرت، هماهنگی، استقامت عضلات، انعطاف‌پذیری، تعادل و آگاهی از بدن را دارد و نسبت به سایر فعالیت‌های‌ بدنی غیرقابل رقابت و مقایسه است. تکنیک‌های تنفس، تمرکز و سکون به کودکان کمک می‌کند تا خودآگاه شوند. یوگا شامل حرکت‌های بدنی تکرارشونده است که باعث ایجاد مهارت‌های جدید ذهنی و حرکتی می‌شود. کودکانی که یوگا کار می‌کنند این شانس را دارند که با اعتماد به نفس به دستاوردهای خود افتخار کنند.


تیله به ما چی میده


  • پروفایل اختصاصی

  • تمرین‌های مستمر و هدفمند

  • سنجش انجام اصولی تمرین‌ها از طریق هوش مصنوعی

  • سنجش فاکتورهای آمادگی جسمانی

  • پیشنهاد میان وعده متناسب با رشد ذهن و بدن

  • انجام آزمون‌های ورزشی - روان‌شناختی

  • امکان اشتراک تجربه‌ی ورزشی کودک با دوستانش

  • شرکت در رویدادهای ورزشی


میان وعده


همه پدر و مادرها دوست دارند بچه ها ورزش کنند تا بدنی سلامت وذهنی آرام داشته باشند . اما همه می دانیم که ورزش به تنهایی برای سلامتی کافی نیست . اینکه بعد از ورزش چه غذایی خورده شود برای سلامتی بدن و ذهن اهمیت دارد.

بچه‌ها بعد از ورزش باید چیزی بخورند و بنوشند که انرژی لازم را به دست بیاورند.نوشیدنی‌های انرژی‌زا پر از شکر و رنگ مصنوعی هستند واسنک‌های ناسالم کارخانه‌ای یه هیچ عنوان خوراکی مناسبی برای بچه نیستند. اسنک بعد از ورزش نباید فرآوری شده باشد، بلکه باید طبیعی و شامل پروتئین باشد .

هنگام ورزش بدن بچه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها آب زیادی از دست می‌دهد و به همین دلیل لازم است زیاد آب بنوشند. البته که هر نوشیدنی‌ مناسب نیست.

خوب است که به بچه‌ها یاد بدهیم که با تغذیه سالم و فعالیت بدنی مناسب می‌توانند یک عمر سلامت باشند و علاوه بر سلامت و رشد فیزیکی و فیزیولوژی، سلول‌های عصبی و مغزی هم رشد می‌کنند و بازدهی ذهنی بچه‌ها بالاتر خواهد رفت.


مربیان حرفه‌ای تیله