راهنمای استفاده از تیله

تیله یک نرم افزار تحت وب هست که به شما پدر و مادر عزیز کمک میکنه تا برنامه های ورزشی و تمرینی یوگا را برای فرزندتون تهیه کنید و مراقب سلامت جسمانی کودکتون باشید

ثبت نام در تیله خیلی آسونه

بالای صفحه یک دکمه ی بنفش رنگ هست که روش نوشته: وقتی روی آن کلیک کنید یا با گوشی لمسش کنید براتون یک فرم باز میشه و شما به راحتی میتونید با پرکردن این فرم بسیار ساده در سایت تیله ثبت نام کنید و شروع به استفاده از برنامه های جذاب و مفرح آن بکنید

از کجا میشه وارد سایت شد؟

از همون دکمه ی بالای صفحه که که روش نوشته بود: میتونید وارد سایت بشید.
اگر هم قبلا وارد شده باشید به جای آن دکمه، دکمه ی رو میبینید که باید روی آن کلیک کنید یا ضربه بزنید

نوبت ثبت اطلاعات کودک عزیزمون هست

از همون صفحه ی اصلی پروفایلتون میتوانید روی دکمه ی افزودن فرزند کلیک کنید و اطلاعات فرزندتون رو ثبت کنید

پیشنهاد میکنیم همه ی فرم رو پر کنید

در قسمت اطلاعات تکمیلی، یک سری اطلاعات از کودک دریافت میکنیم که پیشنهاد میشه هر 6 ماه یک بار به روز کنید (خصوصا دو فیلد قد و وزن را) و مجدد وارد کنید تا بتونیم میزان پیشرفت جسمانی فرزندتون رو در قالب نمودارهای معتبر بهتون نشان بدیم

حالا نوبت خریدن طرح ورزشی هست

اگر اولین بار هست که اولین کودک را در تیله ثبت میکنید سایت تیله بهتون یک طرح رایگان میدهد که میتوانید با کلیک روی یوگا کن وارد صفحه ی طرح های ورزشی بشید
اگر هم طرحی ندارید روی خرید پکیج کلیک کنید یا ضربه بزنید تا از قسمت طرح ها یک طرح خریداری کنید. (میتونه یک طرح تکی یا یک طرح پکیجی یا یک طرح دوره ای سفارش بدید)

فرایند خرید هم بسیار ساده است

فقط کافیه در بخش سبد خریدتون درگاه آنلاین رو انتخاب کنید، اگر کد تخفیف دارید اینجا وارد کنید (پیشنهاد میکنم در اینستاگرام مارا follow کنید تاکد تخفیف هامون را از دست ندید) و در نهایت روی دکمه ی پرداخت کلیک کنید تا به درگاه بانک متصل بشید.
یادتون باشه که اطلاعات کارت بانکی و موبایلتون برای دریافت رمز دوم پویا کنار دستتان باشد
بعد از خرید موفق، ما به صورت خودکار طرح های ورزشی را به پروفایلتون اضافه خواهیم کرد

دیگه نوبت ورزش کردن رسید

وقتی از توی پروفایل کودک که در 2 بخش قبل تر توضیح دادیم روی یوگا کن کلیک کنید صفحه ی ورزش ها براتون نمایش داده می شود که بسته به تعداد طرح های خریداری شده کلی طرح ورزشی متنوع میتونید اینجا ببینید.
چندتا توضیح کوچک:
1- اگر طرحی را انجام بدید، به صورت مات برای شما نمایش داده می شود ولی میتوانید مجدد آن را انجام دهید (مانند طرح 5 در این تصویر)
2- طرح ها باید به نوبت انجام شوند. پس طرحی که نوبت به انجام آن باید، به صورت غیر مات و معمولی نمایش داده می شود (مانند طرح 6 در تصویر)
3- طرحی که هنوز نوبت به انجام آن نرسیده، به صورت سیاه و سفید نمایش داده می شود و نمی توانید آن را مشاهده کنید تا طرح های قبلی را انجام داده باشید (مانند طرح 7 در تصویر )

حالا شروع کن یوگا کردن...

هر برنامه ی ورزشی به صورت تصویر پیش رو، به شما نمایش داده میشه وقتی فرم ورزش، کاملا آماده شد (به اصطلاح لود شد) میتونید روی دکمه ی پخش یا Play کلیک کنید تا برنامه های ورزشی و موسیقی مخصوص آن براتون پخش بشه.
حالا از کودکتان بخواهید این کارها رو تکرار کند

آزمون ها هم بخشی از ورزش هستند

حین برخی طرح های ورزشی، لازم هست تا از کودک شما چند آزمون تخصصی ولی بسیار ساده که به راحتی در منزل هم قابل انجام هست گرفته می شود. این آزمون ها الزامی نیستند ولی اگر انجام نشوند پیشرفت یا پسرفت کودک قابل اندازه گیری نیست.
پس هرجا دکمه های انجام آزمون ها رو دیدید، حتما روی آنها کلیک کنید تا انجامشون بدید و بعد به سراغ ادامه ی ورزش ها و تمرین ها بروید.

در آخر از اینکه زمان گذاشتید و این راهنما را مطالعه کردید ممنونیم و امید واریم بتونیم در کنار هم این شعار رو محقق کنیم: یادبگیریم، فعال باشید و خوش بگذرونیم